29 agosto, 2017

EQUIPS 2017 – 2018

 

EQUIPS MASCULINS

SÈNIOR A MASC.

SÈNIOR A MASC.

COPA CAT.
Jugadors

  • Ricardo
  • Arnau
  • Daniel
  • David
  • Oriol
  • Gonzalo
  • Joan
  • Victor
  • Xavier
  • Josep
Cos Tècnic

  • Jordi Talló
CalendariClassificació 
SÈNIOR B MASC.

SÈNIOR B MASC.

SEGONA

 

Jugadors

  • Albert
  • Aleix
  • Ramón
  • Pol
  • Alfonso
  • Roger
  • Pere
  • Guillem
  • Juan Ramón
  • Eduard
  • Pol
  • Guillermo
Cos Tècnic

  • Alberto
Calendari

Classificació 

 

SOTS-25 MASC.

SOTS-25 MASC.

Jugadors

  • Miguel Angel
  • Albert
  • Jordi
  • Jaume
  • Marc
  • Carles
  • Joan
  • Pol
  • Xavier
  • Sergi R.
  • Sergi P.
  • Pau
  • Ismaila
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
JUNIOR MASC.

JUNIOR MASC.

Jugadors

  • Pol
  • Gerard
  • Pau
  • Oscar
  • Marti
  • Marc
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
CADET MASC.

CADET MASC.

Jugadors

  • Adria
  • Xavier
  • Pau
  • Oscar
  • Daniel
  • Gerard
  • Juan Carlos
  • Pol
  • Guillem
  • David
  • Joel
  • Marc
  • Alex
  • Joan
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
INFANTIL MASC.

INFANTIL MASC.

Patrocina Jamón&Art

Jamón&Art
Patrocinador del nostre Infantil Masculí

Jugadors

  • Sisco
  • Oscar
  • Nathan
  • Jose
  • Victor
  • Gerard
  • Oriol
  • Hugo
  • Alejandro
  • Marc
  • Joan
Cos Tècnic

  • Marc
  • Lidia
CalendariClassificació 
PREINFANTIL MASC.

PREINFANTIL MASC.

Jugadors

  • Marc
  • Adria
  • Oriol
  • Sergi
  • Joan
  • Aron
  • Alejandro
  • Marti
  • Rafael
  • Albert
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
MINI MASC.

MINI MASC.

Jugadors

  • Iker
  • Pau
  • Oriol
  • Raimon
  • Arnau
  • Isaac
  • Alejandro
  • Aleix
  • Ian
  • Joel
  • Martin
  • Jan
  • Alex
  • Dennis
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
PRE-MINI NEGRE MASC.

PRE-MINI NEGRE MASC.

Jugadors

  • Gabriel
  • Alex
  • Biel
  • Alex
  • Javier
  • Edgar
  • Guillem
  • Eric
  • Alex
  • AAron
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
PRE-MINI VERD MASC.

PRE-MINI VERD MASC.

Jugadors

  • David
  • Ralph
  • Pol
  • Lucas
  • Javier
  • Aaron
  • Eric
  • Pol
  • Diego
  • David
  • Izan
  • Alain
Cos Tècnic

CalendariClassificació 

EQUIPS FEMENINS

SÈNIOR FEM.

SÈNIOR FEM.

SEGONA CAT.
Jugadors

  • Lidia
  • Judith
  • Mireia
  • Claudia
  • Alba
  • Maria
  • Berta
  • Anna
  • Marina
  • Lorena
Cos Tècnic

  • Joan Antoni
  • Miguel Angel
CalendariClassificació 
JUNIOR A FEM.

JUNIOR A FEM.

Jugadors

  • Laia
  • Maria
  • Claudia G.
  • Marta
  • Claudia F.
  • Jana
  • Juan Carlos
  • Eva
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
JUNIOR B FEM.

JUNIOR B FEM.

Jugadors

  • Julia
  • Andrea
  • Lucia f.
  • Alba
  • Lucia A.
  • Paula
  • Sara
  • Helena
  • Anna
  • Blanca
  • Marina
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
CADET A FEM.

CADET A FEM.

Jugadors

  • Judith G.
  • Paula L.
  • Ainoa
  • Paula G.
  • Judit D.
  • Emma
  • Nuria
  • Carlota
  • Ariadna
Cos Tècnic CalendariClassificació 
CADET B FEM.

CADET B FEM.

Jugadors

  • Carla
  • Laura
  • Xenia
  • Lenka
  • Claudia
  • Mireia
  • Aina
  • Andrea
  • Julia
Cos Tècnic CalendariClassificació 
INFANTIL NEGRE FEM.

INFANTIL NEGRE FEM.

Jugadors

  • ALBA
  • CLAUDIA
  • YAN
  • AROA
  • LAIA
  • CARLA
  • ABRIL
  • MONTSE
Cos Tècnic CalendariClassificació 
INFANTIL VERD FEM.

INFANTIL VERD FEM.

Jugadors

  • GEMMA
  • GALA
  • CLAUDIA
  • ALBA
  • NATALIA
  • AINA YUN
  • MARINA
  • DAMARIS
  • LAURA
Cos Tècnic CalendariClassificació 
PREINFANTIL NEGRE FEM.

PREINFANTIL NEGRE FEM.

Jugadors

  • JANA
  • LAURA
  • SONIA
  • NATALIA
  • NAIARA
  • JUDIT
  • CARLA
  • LAIA
  • IRENE
Cos Tècnic

  • MIGUEL ANGEL
  • POL
CalendariClassificació 
PREINFANTIL VERD FEM.

PREINFANTIL VERD FEM.

Jugadors

  • CARLA
  • PAULA
  • JUDIT
  • QUERALT
  • SARA
  • SILVIA
  • DANIELA
  • CLAUDIA
  • MARIA
Cos Tècnic CalendariClassificació 
MINI FEM.

MINI FEM.

Jugadors

  • VANIA
  • JIMENA
  • ALBA
  • JUDITH
  • IVET
  • NOA
  • LAIA
  • HELENA
  • MERÇE
  • ANYA
  • ANDREA
Cos Tècnic CalendariClassificació 
PREMINI FEM.

PREMINI FEM.

Jugadors

  • ALBA
  • HELENA
  • GISELA
  • NAIA
  • AINA
  • BERTA
  • IRENE
  • CRISTINA
  • CLAIRE
Cos Tècnic

  • LIDIA
CalendariClassificació 

II USA BASKETBALL CAMP!

Torna la segona edició del nostre campus “USA BASKETBALL CAMP” torna per nadal.

Del 27 al 31 de desembre amb metodologia americana.
Premis, regals, i molta diversió.

INFORMA’T!!!!