29 agost, 2017

EQUIPS 2018 – 2019

 

EQUIPS MASCULINS


PRE-MINI VERD MASC.

PRE-MINI VERD MASC.

Jugadors

  • David
  • Ralph
  • Pol
  • Lucas
  • Javier
  • Aaron
  • Eric
  • Pol
  • Diego
  • David
  • Izan
  • Alain
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
PRE-MINI NEGRE MASC.

PRE-MINI NEGRE MASC.

Jugadors

  • Gabriel
  • Alex
  • Biel
  • Alex
  • Javier
  • Edgar
  • Guillem
  • Eric
  • Alex
  • AAron
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
MINI MASC.

MINI MASC.

Jugadors

  • Iker
  • Pau
  • Oriol
  • Raimon
  • Arnau
  • Isaac
  • Alejandro
  • Aleix
  • Ian
  • Joel
  • Martin
  • Jan
  • Alex
  • Dennis
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
PREINFANTIL MASC.

PREINFANTIL MASC.

Jugadors

  • Marc
  • Adria
  • Oriol
  • Sergi
  • Joan
  • Aron
  • Alejandro
  • Marti
  • Rafael
  • Albert
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
INFANTIL MASC.

INFANTIL MASC.

Patrocina Jamón&Art

Jamón&Art
Patrocinador del nostre Infantil Masculí

Jugadors

  • Sisco
  • Oscar
  • Nathan
  • Jose
  • Victor
  • Gerard
  • Oriol
  • Hugo
  • Alejandro
  • Marc
  • Joan
Cos Tècnic

  • Marc
  • Lidia
CalendariClassificació 
CADET MASC.

CADET MASC.

Jugadors

  • Adria
  • Xavier
  • Pau
  • Oscar
  • Daniel
  • Gerard
  • Juan Carlos
  • Pol
  • Guillem
  • David
  • Joel
  • Marc
  • Alex
  • Joan
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
JUNIOR MASC.

JUNIOR MASC.

Jugadors

  • Pol
  • Gerard
  • Pau
  • Oscar
  • Marti
  • Marc
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
SOTS-25 MASC.

SOTS-25 MASC.

Jugadors

  • Miguel Angel
  • Albert
  • Jordi
  • Jaume
  • Marc
  • Carles
  • Joan
  • Pol
  • Xavier
  • Sergi R.
  • Sergi P.
  • Pau
  • Ismaila
Cos Tècnic

CalendariClassificació 
SÈNIOR B MASC.

SÈNIOR B MASC.

SEGONA

 

Jugadors

  • Albert
  • Aleix
  • Ramón
  • Pol
  • Alfonso
  • Roger
  • Pere
  • Guillem
  • Juan Ramón
  • Eduard
  • Pol
  • Guillermo
Cos Tècnic

  • Alberto
Calendari

Classificació 

 

SÈNIOR A MASC.

SÈNIOR A MASC.

COPA CAT.
Jugadors

  • Ricardo
  • Arnau
  • Daniel
  • David
  • Oriol
  • Gonzalo
  • Joan
  • Victor
  • Xavier
  • Josep
Cos Tècnic

  • Jordi Talló
CalendariClassificació 

EQUIPS FEMENINS


Premini 17/18

Premini 17/18

Premini femení 17/18

Jugadores

Alba

Helena

Gisela

Naia

Aina

Berta

Irene

Cristina

Claire

Cos Tècnic

Lidia

 

 

 

 

 

 

 

 

CalendariClassificació 
Mini 17/18

Mini 17/18

Mini femení 17/18

Jugadores

  • Vània
  • Jimena
  • Alba
  • Judith
  • Ivet
  • Noa
  • Laia
  • Helena
  • Mercè
  • Anya
  • Andrea
Cos Tècnic

Àlex Saez
Nuria Mascaró

 

 

 

 

 

CalendariClassificació 
Preinfantil verd 17/18

Preinfantil verd 17/18

Preinfantil Verd Femení 17-18

Jugadores

Carla
Paula
Judit
Queralt
Sara
Silvia
Daniela
Claudia
Maria

Cos Tècnic

Sergi Puig
Lucia Fernández

 

 

 

 

CalendariClassificació 
Preinfantil negre 17/18

Preinfantil negre 17/18

Preinfantil negre femení 17-18

Jugadores
Jana
Laura
Sònia
Natàlia
Naiara
Judit
Carla
Laia
Irene
Cos Tècnic

  • Miguel Angel
  • Pol
CalendariClassificació 
Infantil verd 17/18

Infantil verd 17/18

Infantil verd femení 17/18

 

Jugadores
Gemma
Gala
Clàudia
Alba
Natàlia
Aina Yun
Marina
Damaris
Laura
Cos Tècnic CalendariClassificació 
Infantil negre 17/18

Infantil negre 17/18

Infantil negre femení 17/18

Jugadores

Alba
Claudia
Yan
Aroa
Laia
Carla
Abril
Montse

Cos Tècnic CalendariClassificació 
Cadet B 17/18

Cadet B 17/18

Cadet B femení 17/18

Jugadores

Carla
Laura
Xènia
Lenka
Claudia
Mireia
Aina
Andrea
Júlia

Cos Tècnic

Enric i Carme

CalendariClassificació 
Cadet A 17/18

Cadet A 17/18

Campionat Cadet Interterritorial

Cadet A femení 17/18

Jugadores

Judith G.
Paula L.
Ainoa
Paula G
Judit D.
Emma
Núria
Carlota
Ariadna

Cos Tècnic CalendariClassificació 
Júnior B 17/18

Júnior B 17/18

Júnior B femení 17/18

Jugadores

Andrea
Lucía F.
Alba
Lucía A.
Paula
Sara
Helena
Anna
Blanca
Marina
Júlia

Cos Tècnic
Ricardo Baltà
Jaume
CalendariClassificació 
Júnior A 17/18

Júnior A 17/18

Campionat Júnior Interterritorial

Júnior A femení 17/18

Jugadores

Laia
Maria
Claudia G.
Marta
Claudia F
Jana
Helena
Eva
Júlia 
Lucía
Sara
Andrea

Cos Tècnic

Miguel Angel Luque
Gerard Arquès
Bego Baltà
Sergi Puig

CalendariClassificació 
Sènior 17/18

Sènior 17/18

Campionat 2ª Catalana

Sènior femení 17/18

Jugadores
Lidia
Judith
Mireia
Claudia
Alba
Maria
Berta
Anna
Marina
Lorena
Cos Tècnic
Xavi Expósito
Joan Antoni
CalendariClassificació